Ceremonia dźwięku “w głąb króliczej nory”

z Piotrem Wyrwaszewskim

Ceremonia dźwięku “w głąb króliczej nory” to podróż w głąb siebie, w skupieniu i atmosferze relaksu.

Jest to seans, lecz jak to w Krainie Czarów – wszystko jest na odwrót…

Koncerty relaksacyjne to zupełnie coś innego niż powszechnie znane wydarzenia muzyczne. Tu, aby w pełni oddać się przeżyciom, wszyscy uczestnicy układają się w wygodnej pozycji leżącej i zamykają oczy. Ze względu na komfort naszych Gości, dla każdego z uczestników przygotowujemy matę, koc oraz poduszkę. Taki podstawowy zestaw pomoże Państwu ułożyć się w wygodnej pozycji, odprężyć się i poddać dobroczynnym wibracjom akustycznym.

Poza muzyką, choć w tym przypadku trafniejszym określeniem jest „przestrzenią dźwiękową”, spotkania te zawierają elementy relaksacji. Wprowadzenie słowne pomaga odprężyć się, zmienić perspektywę i skierować uwagę uczestników na wewnętrzne przeżycia. Instrumenty, na których grany jest koncert oraz tradycja pracy z nimi wywodzi się z dalekich krajów rejonu Himalajów. Mają niezwykły i dobroczynny wpływ na ciało jak i na umysł, a także zwiększają świadomość siebie.

Sesje prowadzi Piotr Wyrwaszewski –  trójmiejski muzyk, multiinstrumentalista.

Na co dzień zajmujący się muzykoterapią oraz działaniami artystycznymi i edukacyjnymi (zespoły Gluten Orkiestra, ABSTRACTKULTUR, Spotkania z Rytmem, Mała Motoryka).

Certyfikowany praktyk terapii dźwiękiem według metody Petera Hessa. W swojej pracy z misami i gongami tybetańskimi inspiruje się elementami tradycyjnych kultur z Azji, Afryki i Ameryki Południowej .W trakcie koncertu w powietrzu unosić się będzie aromat Białej Szałwi oraz Palo Santo.

Koszt: 70 zł / os.
Czas: 1,5 h

Zapisy: spa@quadrille.pl lub pod nr telefonu +48 609 991 209 [ilość miejsc ograniczona]

*Konieczna wcześniejsza rezerwacja.
**Płatność przed wydarzeniem w Recepcji Spa.
***Przeciwwskazania do uczestnictwa:
– ciąża
– rozrusznik serca
– zażywanie leków psychotropowych

23 kwietnia 2023 o 19:30 - 21:00